Adria
Ośrodek Wczasowy

Nasz ośrodek

ADRIA, to całoroczny obiekt składający się z dwóch budynków. Poznaj nasze atuty.

Ośrodek Wczasowy ADRIA składa się z dwóch budynków i położony jest nad samym morzem, wzdłuż promenady. Od morza dzieli nas zaledwie 20 metrów w cichej i najładniejszej części Rewala.

Budynek główny

Budynek główny OW ADRIA, to kameralny, trzykondygnacyjny obiekt ogrzewany przez cały rok. Dlatego też nasi Goście upodobali sobie urlopy nie tylko w okresie letnim, ale i zimowym.

Do dyspozycji Gości oddajemy 23 pokoje z balkonami i łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym.

Spędzanie wolnego czasu na terenie ośrodka będzie również przyjemnością, ponieważ dla Państwa przygotowaliśmy dwie świetlice z telewizją oraz tenisem stołowym i piłkarzykami.

Budynek II

Drugi budynek w naszym ośrodku, to jednopiętrowy obiekt. Na jego terenie znajduje się 50 pokoi z łazienkami. Do tego każdy pokój posiada balkon, z którego można obserwować okolicę ośrodka.

Atutem budynku II jest sala o powierzchni ok. 200 m2 służąca do różnorodnych aktywności. W ciągu dnia może być salą wszelkich ćwiczeń. Wieczorem znakomicie sprawdza się jako sala dyskotekowa.

Tutaj znajduje się również stołówka, gdzie wydawane są posiłki dla naszych Gości.

Teren Ośrodka

Na terenie przepięknie położonego Ośrodka Wczasowego ADRIA znajduje się odkryty basen kąpielowy, wielofunkcyjne boisko ze sztuczną nawierzchnią, boisko do siatkówki i koszykówki, krąg ogniskowy oraz plac zabaw. Teren ośrodka jest ogrodzony.

Ponadto dla lubiących aktywne spędzanie czasu przygotowaliśmy specjalną siłownię zewnętrzną do fitness. Dla zwolenników spokojniejszego wypoczynku proponujemy pole do mini golfa.

Wspaniałą zabawę zapewni rozrywka w odkrytym basenie kąpielowym.

Wyżywienie

Oferujemy trzy posiłki i podwieczorek w stołówce ośrodka. Śniadanie i kolacja wydawane są w formie bufetu szwedzkiego.

Program

Zapraszamy na piesze wycieczki ze zwiedzaniem okolicznych atrakcji oraz na zajęcia sportowo – rekreacyjne. W wolnym czasie można oddać się miłej kąpieli w basenie. Czas wieczorny zarezerwować można na ognisko z pieczeniem kiełbasek, a także dyskoteki.

Inne atrakcje

Oferujemy wycieczki autokarowe z przewodnikiem do Kołobrzegu wraz z rejsem statkiem, przejazd Ciuchcią Retro, wycieczki autokarowe po Wyspie Wolin (Aleja Gwiazd, Jezioro Turkusowe, Muzeum Figur Woskowych w Międzyzdrojach). Ponadto w pobliskim ośrodku jeździeckim można skorzystać z jazdy konnej. Dodatkowe atrakcje płatne są na miejscu.

Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy RABAT 10% na bilety do Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie. Drukuj kupon.

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Wczasowego ADRIA.